MAS Hranicko > Přijďte na besedu o "Párové výuce"

Přijďte na besedu o "Párové výuce"

15. 3. 2016

Vážení čtenáři,

jste srdečně zváni na besedu o párové (tandemové) výuce na školách, konanou v úterý 29. 3. 2016 na ZŠ a MŠ Šromotovo. Ředitel školy, Mgr. Radomír Habermann, ji vnímá jako jednu z možných cest, jak zvládnout připravované změny ve školství. Již v tomto roce budou mít školy možnost požádat o financování párové výuky prostřednictvím tzv. šablon. Se šablonami bude všem školkám a školám v hranickém regionu bezplatně pomáhat tzv. animátor škol ve službách MAS Hranicko.

ZŠ a MŠ Šromotovo měla díky projektu "Pomáháme školám k úspěchu" šanci si vyzkoušet párovou výuku "na vlastní kůži" a ráda by se o své zkušenosti podělila s kolegy z jiných škol v regionu. Zvaní jsou také rodiče a široká veřejnost se zájmem o naše školství.

Podrobnosti o akci naleznete v příloze. V případě zájmu se, prosím, přihlaste na hlavacova@zssromotovo.cz , aby pro Vás byly připraveny materiály. Kapacita je omezena.

 

 

Akce je součástí projektu "Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro území SO ORP Hranice" (tzv. MAP), v rámci něhož MAS Hranicko ve spolupráci s místními odborníky na školství vytváří koncepci rozvoje místního školství. Součástí přípravy dokumentu je i poznávání nových metod výuky a jednu z nich Vám právě zde nabízíme. Více informací o projektu MAP ZDE.

Dokumenty ke stažení

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU