Muzea regionu Lipensko
Muzea regionu Mohelnicko
RegionHranicko.cz

Partnerský web

Hudební a filmové muzeum regionu Hranicko (Hustopeče nad Bečvou)

Adresa:zámek Hustopeče nad Bečvou
Telefon:+420 581 626 111
E-mail:posta@ihustopece.cz
Web:www.filmovemuzeum.cz

Otevírací doba:

Srpen: So, Ne 15:00 - 18:00 hod..
Bližší informace naleznete na: http://www.ihustopece.cz/aktuality/kalendar-akci/prohlidky-zamku-598_266cs.html

Prohlídky zámku

NEKOMENTOVÉNÉ PROHLÍDKY Každou SOBOTU a NEDĚLI mají návštěvníci našeho městyse možnost využít nekomentované prohlídky zámku společně s možnou degustací piva. Otevírací doba: Sobota 15 – 18 Neděle 15 – 18 Vstupné: 40,- Kč/ osoba Kontakt: e-mail: vitezslav.1996@gmail.com mob.: 737 176 129 KOMENTOVÉNÉ PROHLÍDKY Kavárna Husté Café nabízí komentované prohlídky náměstí, barokních soch a zámku. Délka: cca 45 minut Cena: 80 Kč včetně DPH za osobu. Komentovanou prohlídku lze uskutečnit při minimálním počtu 5ti platících účastníků. Předem objednané skupiny - smluvní cena prohlídky, individuální termín. Komentované prohlídky jsou organizovány zpravidla v sobotu a neděli, mimo dny komerčního pronájmu zámku a konání kulturních akcí (Hustopečské dny, Velikonoční jarmark, Vánoce na zámku a pod.). Začátek zpravidla v 14 a 16 hod. v Cafe baru a bistru Husté Café na náměstí. Pro objednávky prohlídek a další informace volejte: 736 539 606, pište: pegasus@hustope.cz, nebo zajděte do Cafe baru a bistra Husté Café domluvit možnosti organizace komentované prohlídky. Web: huste.cafe, Facebook: @HusteCafe.

Upoutávka na Hudební a filmová muzea na Hranicku a Lipensku

Slavnostní otevření muzea již 28. - 30. srpna při Hustopečských dnech!

Více o slavnostním otevření a co vše na Vás v muzeu čeká se dočtete v tomto článku: http://hranicky.denik.cz/zpravy_region/navstevniky-noveho-muzea-v-hustopecich-cekaji-hudebni-i-filmove-lahudky-20150707.html

O muzeu

Hudební expozice Víte, kteří hudebníci ocenění Zlatým slavíkem, Andělem nebo Českým lvem mají na Hranicku své kořeny? A kteří skladatelé, sólisté pražského Národního divadla a konc... Celý popis »