Databáze umělců a uměleckých souborů na Hranicku

Partneři:

Mediální partner:

Máte dotazy či připomínky k funkčnosti Databáze umělců? Obraťte se prosím na Hanickou rozvojovou agenturu, tel. 581 626 202 nebo e-mail agentura@regionhranicko.cz.

ELTON JOHN revival band

Web:www.revivaly.eu
Obec:Hranice
Adresa:Pod Bílým kamenem 1756
Hranice
Kontaktní osoba:Radek Kňura
Telefon:732855169
E-mail:rk.midistudio@volny.cz
Popis činnosti:Elton John revival band je skupinou šesti hudebníků zabývajících se produkcí Eltona Johna. Je to hudba velmi inteligentní, plná krásných hudebních nápadů, invence a pozitivní energie. Jedná se o soubor, hrající výhradně na živo, který dokáže publikum pobavit nejen hudební složkou produkce, ale také vizuálně a mluveným slovem. Hudebníci vystupují v kostýmech, navozujících atmosféru doby květinových dětí, doplněných o velmi elegantní obuv. Jedná se o soubor, který je unikátní svým pojetím hudby Eltona Johna a aranžemi, plnými vokálů a instrumentálních sól. Jsme také jediným souborem v České republice, zabývající se seriózně tvorbou tohoto britského zpěváka, jehož hudba učarovala miliónům fanoušků po celém světě.
Elton John revival show trvá cca 70 – 90 minut a jsou produkovány nejslavnější melodie tohoto světoznámého umělce. Za všechny mohu jmenovat soundtrack k filmu Lví král ( Can You Feel The Love Tonight ), nebo skladbu, kterou sám autor věnoval princezně Dianě a osobně ji zpíval na jejím pohřbu ( Candle In The Wind ). Hrajeme i skladby, které strhnou posluchače svým rytmem a atmosférou, jako jsou I´m Still Standing, Crocodile Rock, nebo Saturday Night´s Alright For Fighting.
Nezbývá, než Vám popřát krásný hudební zážitek a těšíme se na viděnou na jedné z našich produkcí.

Fotografie