Databáze umělců a uměleckých souborů na Hranicku

Partneři:

Mediální partner:

Máte dotazy či připomínky k funkčnosti Databáze umělců? Obraťte se prosím na Hanickou rozvojovou agenturu, tel. 581 626 202 nebo e-mail agentura@regionhranicko.cz.

FUNNY

Web:www.funnyband.cz
Obec:Hranice
Kontaktní osoba:Marek Lepil (manager)
Telefon:608706407
E-mail:funnymanager@email.cz
Popis činnosti:Jedná se o pětičlenný band včetně zpěvačky, složený ze zkušených muzikantů s bohatými zkušenostmi z domácích i zahraničních angažmá.

Vystoupení skupiny FUNNY je žánrově velmi pestré (rock, pop, oldies, disco, lidovky atd.) a přizpůsobuje se druhu pořádané akce.

Nástrojové obsazení je taktéž velmi bohaté, kromě kytary, baskytary, kláves a bicích můžete slyšet i dechovou sekci - klarinet, saxofon, trombón a pozoun, což kvalitu a pestrost produkce zvyšuje.

Skupina FUNNY disponuje kvalitní, jak nástrojovou, tak zvukovou i světelnou aparaturou.

Nabízíme profesionální výkon a samozřejmě slušné a korektní jednání.
Získaná ocenění,
úspěchy, účast
na významných akcích:
Pravidelně vystupujeme v rámci různých obecních a městských oslavách a slavnostech ( Městské silvestrovské oslavy Olomouc, obecní slavnosti Velký Újezd, Slavkov u Opavy, Dolany, Zátor, Břidličná, Němčice nad Hanou a pod. Dále vystupujeme na firemních akcích společností: Coca Cola ČR, M.L.S. Olomouc, RKS Trenčín, Enetex Technology a pod.

Fotografie

Nabídka vystoupení

Nabízíme vystoupení v rámci celé ČR. Vystupujeme na akcích : PLESY, HODOVÉ A POUŤOVÉ ZÁBAVY, LETNÍ TANEČNÍ ZÁBAVY, OBECNÍ A MĚSTSKÉ SLAVNOSTI, FIREMNÍ AKCE a pod.

Délka:5 hodin
Cílová skupina:mládež, dospělí
Technické a organizační
požadavky:
---
Cena, odměna:---