Databáze umělců a uměleckých souborů na Hranicku

Partneři:

Mediální partner:

Máte dotazy či připomínky k funkčnosti Databáze umělců? Obraťte se prosím na Hanickou rozvojovou agenturu, tel. 581 626 202 nebo e-mail agentura@regionhranicko.cz.

Hudecká muzika Franty Kopeckého

Web:www.hudeckamuzika.cz
Obec:Hranice
Kontaktní osoba:František Kopecký (kapelník)
Telefon:605950263
E-mail:frkop@post.cz
Popis činnosti:Čtyřčlenná lidová kapela v obsazení dvoje housle, viola, kontrabas s téměř dvacetiletou historií nabízí koncertní vystoupení, ale i hraní na svatbách, oslavách a večírcích.

Repertoár tvoří především zpívané valašské a moravské polky a valčíky, zpívané i poslechové slovenské a moravské čardáše, zahraje ovšem i písně z Čech či zlidovělé autorské polky a tanga (Škoda lásky apod.). Při oslavách a večírcích mohou další část repertoáru tvořit zlidovělé populární písničky jdoucí od Ježka, Šlitra, Spirituálu Kvintet, Olympicu až třeba po Beatles. V tom případě se obsazení proměňuje na kytaru, klávesy či kontrabas, housle a až tříhlasý zpěv. Kapelník František Kopecký je také zkušeným pouštěčem hudby se zaměřením na prověřené popové hity 60. až 90. let, takže obzvláště pro svatby a kulatiny nabízíme oblíbenou kombinaci živé a reprodukované hudby. Kapela má za sebou desítky koncertů, svateb a oslav nejen na Hranicku, ale i v Olomouci, Praze i zahraničí.

Videoukázky:

Desetiminutový sestřih ze svatební veselky, písně Ej Od Buchlova, Beskyde beskyde, tango, Kdyby byla Morava, My sme Valaši, Čerešničky, A já su synek z Polanky, Když si náš dědeček babičku bral, Vínečko bílé a na závěr sestřih ze 3 veselých hudebních her, které spolehlivě pobaví a rozesmějí...Vyvrcholení vystoupení Hudecké muziky na Svěcení hasičského auta v Klokočí 9.6.2012. Píseň Išieal MAcek do Malacek za mocné podpory publikaZačátek vystoupení Hudecké muziky na Svěcení hasičského auta v Klokočí 9.6.2012. Píseň My sme ValašiOblíbená hudební hra, která obzvláště na svatbách probudí v řadách hostů nejeden pěvecký talent a rodiny si při ní můžou ledacos vyříkat :-)Sestřih písně Dubravěnka a původní sestava Hudecké muziky z 90. letPíseň Cikánský pláč z Předvánočního zpívání v parku, 15.12.2012, Sady Čs. legií HraniceKrátké video ze svatby v Černotíně 2010Reportáž z návštěvy prezidenta V. Kaluse v Hustopečích n.B., kapela se mihne na stopáži 1:20 a pak je ještě slyšet v pozadí

Získaná ocenění,
úspěchy, účast
na významných akcích:
- zájezdy Německo, Rakousko, Holandsko

- Návštěva prezidenta V. Klause v Hustopečích n.B., Koncerty Obecní slavnosti Kolonowskie, Veletrh cestovního ruchu Opole (oboje Polsko), Michalský jarmok Hlohovec (SK), Ples Radia Apollo Valašské Meziříčí, Svatoabartolomějský trh a pouť Vyšší Brod (jižní Čechy), Putování vinohradskou ulicí Uherské Hradiště 2010-2013, workshop přírodního stavitelství Podolí u Bouzova, koncert Uhelná v Jeseníkách, Vánoční trhy Olomouc

- Pivní slavnosti Bělotín, Medovník Hranice, Slavnosti města Potštát, Hranické kulturní léto, Cementářský ples Hranice, koncerty Lázně Teplice n.B., Mlynářský krajánek, Klokošt Klokočí, Slavnostní otevření nového provozu Krytina Hranice. Košt slivovice Opatovice, Předvánoční zpívání Sady Čs. legií Hranice, Rozsvícení vánočního stromu Špičky, Setkání důchodců Ústí, Potštát, Letnice Býškovice, Posezení u vínka Kavárna u mlsné kočky Hranice,

- 1. místo v krajském kole Soutěže folklórních souborů ZUŠ 1998

- desítky svateb (např. Praha, Vranov u Brna, Bartošovice, Zábeštní Lhota, Kelč a téměř celé Hranicko), plesů, kulatin, večírků ad.

Fotografie

Nabídka vystoupení

Hudební doprovod na svatbách, oslavách, večírcích

Délka:celý den
Cílová skupina:děti 2. stupeň ZŠ, mládež, dospělí, senioři
Technické a organizační
požadavky:
Pokud je vystoupení mimo Hranice, uvítají členové zajištění odvozu kontrabasu a 4 členů na vystoupení a zpět.
občerstvení během produkce
Cena, odměna:dle individuální domluvy

Koncertní vystoupení

Délka:2 hodiny
Cílová skupina:děti 2. stupeň ZŠ, mládež, dospělí, senioři
Technické a organizační
požadavky:
V případě větších prostor dostatečné ozvučení kapely min. 4 kondenzátorovými mikrofony (dynamické mikrofony jsou vzhledem k množství nástrojů a zpěvu všech členů kapely nevhodné)
občerstvení během produkce
Cena, odměna:dle délky produkce a dohody