Databáze umělců a uměleckých souborů na Hranicku

Partneři:

Mediální partner:

Máte dotazy či připomínky k funkčnosti Databáze umělců? Obraťte se prosím na Hanickou rozvojovou agenturu, tel. 581 626 202 nebo e-mail agentura@regionhranicko.cz.

Vokalamita

Web:www.vokalamita.cz
Obec:Hranice
Kontaktní osoba:Tomáš Klvaňa
Telefon:724762767
E-mail:vokalamita@seznam.cz
Popis činnosti:Vše je jen hlas. Talentovaná vokální hudební skupina z Hranic, zpívající výhradně "a cappella", tedy bez doprovodu hudebních nástrojů.

Originální a skvělá interpretace nejen jazzových a popových hitů v neotřelých úpravách zaručuje nevšední hudební zážitek.

Ačkoliv skupina vznikla teprve na jaře 2012, sestává ze zkušených zpěváků s předchozí mnohaletou sborovou průpravou a působením v různých pěveckých tělesech a seskupeních. U některých členů se zpěv, sólový či sborový, stal také předmětem odborného studia a součástí profesní kariéry.

Stylově se Vokalamita zaměřuje zejména na acappellové úpravy skladeb moderní hudby - přes spirituály, jazzové standardy až po popové hity a další hudební speciality.

Kromě pořádání vlastních koncertů Vokalamita vystupuje také při různých příležitostech (hostování na koncertech, benefiční akce, vernisáže, večírky).

3P - pestrost, přirozenost a preciznost - jsou hlavní devizy, se kterými tato vokální hudební skupina úspěšně oslovuje posluchače napříč generacemi.

Fotografie