Jak nastavit odpovědnost za efektivní správu v regionálním školství?

9. 11. 2023

Konference s názvem "Jak nastavit odpovědnost za efektivní správu v regionálním školství" proběhla dne 30. října 2023 v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR pod záštitou Podvýboru pro regionální školství a celoživotní učení.

Na programu konference bylo zveřejnění výsledků 1. kola veřejné konzultace Návrhu na posílení systému vedení a podpory mateřských a základních škol v ČR, dvě panelové diskuze k danému tématu a zahájení 2. kola veřejné konzultace.

Všechny části konference můžete zhlédnout také se záznamu - viz odkazy níže.

Zahájení konference / Renáta Zajíčková, předsedkyně Podvýboru pro regionální školství a celoživotní učení a představení návrhu / Vladimír Srb, Partnerství pro vzdělávání 2030+ (prezentacevideozáznam)

Výsledky 1. kola veřejné konzultace / Michal Pazour, Technologické centrum Praha (prezentacevideozáznam)

Panelová diskuse ředitelů škol a zřizovatelů / Jan Břížďala, Asociace krajů ČR; Petra Mazancová, Učitelská platforma; Anna Chvojková, Sdružení místních samospráv ČR; Zdeněk Pištora, Svaz měst a obcí ČR; Luboš Zajíc, Asociace ředitelů základních škol; Erika Zelenková, Asociace předškolní výchovy (videozáznam)

Panelová diskuse zástupců politických stran / Jan Berki, STAN; Nikola Nováková, KDU-ČSL; Martin Úlovec, Česká pirátská strana; Renáta Zajíčková, ODS (videozáznam)

Zahájení 2. kola veřejné konzultace / Silvie Pýchová, Partnerství pro vzdělávání 2030+; Karel Gargulák PAQ Research (videozáznam)

Autor:Mgr. Hana Gaďurková
E-mail:h.gadurkova@regionhranicko.cz

Dokumenty ke stažení