Certifikační komise udělila známku kvality „MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®“ 3 výrobkům z Hranicka

2. 12. 2022

Další výrobci z regionu Hranicko mohou označovat své výrobky značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Jejich počet se tak rozrostl na 26 výrobků od 22 výrobců.
V úterý 22. listopadu 2022 v Kavárně na zámku v Hranicích proběhla již IX. Certifikační komise, která udělila certifikát 3 výrobcům.

Regionální značka garantuje původ výrobku z Moravské brány, originalitu a vazbu na toto území, a zároveň slouží ke zviditelnění místní produkce a turistického regionu Hranicko, Záhoří-Helfštýn a Lipenska.

Další informace k regionální značce MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® naleznete na webových stránkách: http://www.regionhranicko.cz/moravska-brana a https://www.regionalni-znacky.cz/moravska-brana/ .

Značku MORAVSKÁ BRÁNA uděluje MAS Hranicko z. s., kde se mohou výrobci, řemeslníci a producenti se svými dotazy obracet a konzultovat možnost získání certifikátu pro své výrobky.

Některé výrobky nesoucí značku jsou k zakoupení v Kavárně na zámku v Hranicích, BezObal Duha s.r.o. Hranice a v dalších obchůdcích výrobců.

Autor:Olga Vilímková
E-mail:o.vilimkova@regionhranicko.cz