Přijímáme žádosti o značku MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®, uzávěrka je 29. 2. 2024

1. 2. 2024

MAS Hranicko z. s. vyhlašuje ve spolupráci s Asociací regionálních značek a partnerem Olomouckým krajem XI. Výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®.

Jste výrobce řemeslných, přírodních, zemědělských či potravinářských produktů z Moravské brány / Hranicka a jste hrdý na místo, kde žijete a tvoříte? Chcete se od konkurence odlišit značkou, která je zárukou kvality, místa původu, šetrnosti výroby k životnímu prostředí a velkého podílu ruční a duševní práce při výrobě? Potom si zažádejte o značku MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® od pondělí 5. 2. do čtvrtku 29. 2. 2024.

Co značka může výrobcům přinést?

  • PROPAGACI výrobců a jejich výrobků, začlenění do Asociace regionálních značek
  • ÚČAST na prezentačních a prodejních akcích, trzích, jarmarcích
  • SPOLUPRÁCI mezi výrobci, předávání zkušeností a dobré praxe

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Certifikační komise se pak sejde k hodnocení předložených žádostí od 29. 2. do 4 týdnů, ještě předtím obvykle navštíví její zástupci jednotlivé výrobce v jejich provozovně (termín bude včas upřesněn).

Víte o šikovném řemeslníkovi, zemědělci? Jste producent a máte zájem dozvědět se o značkách regionálních produktů více?

Pak nabízíme informace na stránkách Regionální značky  nebo MAS Hranicko .

Kontakt pro další informace a bezplatné konzultace: MAS Hranicko z. s., Olga Vilímková, 731 456 266, e-mail: o.vilimkova@regionhranicko.cz.

Autor:Olga Vilímková
E-mail:o.vilimkova@regionhranicko.cz

Dokumenty ke stažení