Výtvarná soutěž 2024

6. 5. 2024

Opět začínáme pracovat na vizualizaci našeho stolního kalendáře na školní rok 2024/2025, který bude stejně jako v minulých letech spojen s výtvarnou soutěží pro děti a žáky z našeho regionu.

Tentokrát je téma výtvarné soutěže inspirováno létajícím Čestmírem: KOUZELNÁ KVĚTINA, která dokáže/která mi pomůže/která mi dodá... to už je na vás, co všechno vymyslíte, fantazii se meze nekladou!

Obrázek květiny namalujte na výkres A4, nezapomeňte připsat vlastnost květiny, jméno a třídu autora, název zapojené organizace a doručte jej do kanceláře MAS Hranicko nejpozději do 24.5.2024.

Ze všech doručených obrázků vybere odborná porota 52 nejoriginálnějších, které ozdobí jednotlivé stránky kalendáře. Výherci se mohou těšit nejen na kalendář, ale také na další pěknou odměnu (překvapení). Dále bude uspořádaná výstava ze všech obrázků, na kterou jste již nyní srdečně zváni (termín a místo konání bude včas odtajněno). Stolní kalendáře budou na konci srpna 2024 předány mateřským a základním školám v našem regionu, aby posloužily dobré věci a zároveň potěšily pedagogy i děti.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat garantku soutěže Martinu Pollákovou: meip.pollakova@gmail.com, 774 272 323.

Budeme se těšit na obrázky a přejeme hodně originálních nápadů!

Autor:Mgr. Hana Gaďurková
E-mail:h.gadurkova@regionhranicko.cz